
La Croix de Ducru Beaucaillou 2e wijn van Ducru Beaucaillou
| Prijs: | € 34,75 |
| Benaming: | AOC Saint Julien |
| Jaartal: | 2006 |
| Inhoud: | 0,75 L |
| Categorie: | Rode wijn |
Wijnhuis
Château Ducru Beaucaillou wordt terecht tot de absolute top van de Médoc gerekend. De ideale ligging van de wijngaarden, de zorg die zowel aan het gewas als aan de edele vrucht die eruit voort komt wordt besteed, kunnen alleen maar naar een top voeren.
Het kasteel, het park, de wijngaarden, de chai, alles straalt klasse en gedegenheid uit. Niets is te veel en niets te weinig, alles bevindt zich in harmonie en stijl op zijn plaats.
Datzelfde geldt voor de prachtige wijn, gevinifieerd door Jean-Eugène Borie, die zelfs in mindere jaren als 1954 een schitterende wijn weet voort te brengen.
Het Château is vernoemd naar Bertrand Ducru, die eigenaar werd in 1795 en de sterk kiezelhoudende grond in de wijngaard (beaux cailloux). Sinds 1941 is het Château in eigendom van de familie Borie. Deze familie maakt deze Saint Julien op traditionele wijze en lagert hem gedurende minstens anderhalf jaar in vaten waarvan 40 tot 60% nieuw is.
Smaaktypering
De 2e wijn van dit Château combineert kleur, kracht, fruit en finesse op buitengewone harmonieuze wijze.
Toepassing
Serveert U hem op ongeveer 16-18º bij een mooi vleesgerecht.
Druivensoorten
Cabernet Sauvignon, Merlot en Cabernet Franc
Directe import Heeren van Heusden Wijnkoopers
Terug
Contact

Postbus 66
5256 ZH Heusden
Kvk 181.20.654
E: info@heerenvanheusden.nl
T: 0031-(0)416-663025
F: 0031-(0)416-663475
Openingstijden
maandag t/m vrijdag:
08:30 – 17:00 uur
Donderdag 17 & vrijdag 18 mei zijn wij de gehele dag gesloten.

